ZWIEDZAJĄCY

ZWIEDZAJĄCY

Live and Breathe Expo to  wyjątkowe wydarzenie, obejmujące kompleksowo wszystkie obszary tematu alergii i nietolerancji pokarmowej.

To znakomita szansa na uzyskanie informacji o tym jak skutecznie zapobiegać i leczyć, okazja by skonsultować się ze specjalistami, zapoznać się z bogatej i szerokiej gamy produktów oferowanych przez wystawców, skorzystać z bezpłatnych testów.

Dzięki coraz lepszej i szybszej diagnostyce w kierunku alergii, a także stałemu rozwojowi rynku żywności i produktów nieuczulających, które dedykowane są głównie alergikom, osoby uczulone mogą prowadzić normalne życie. W dzisiejszych czasach alergicy, osoby dotknięte celiakią lub atopowym zapaleniem skóry nie muszą rezygnować ze smacznej i różnorodnej diety, ulubionych ubrań, kosmetyków lecz wybierać wśród bogatej oferty wystawców na targach Live and Breathe Expo w Lublinie.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdrową żywnością oraz innymi produktami dla alergików. Na targach prezentowana będzie żywność wegańska i wegetariańska, a także żywność bezglutenowa, żywność bez laktozy oraz produkty dietetyczne.  Będzie można się także zaopatrzyć w  ekologiczne suplementy diety, zdrowe i dietetyczne słodycze, a także ekologiczne dania gotowe.

Zapraszamy do skorzystania z wykładów na temat zdrowego stylu życia. A wszystko po to, aby oddychać pełną piersią w zdrowiu i z uśmiechem na ustach.