O TARGACH

Live and Breathe Expo Targi Alergii, Nietolerancji Pokarmowej i Zdrowego Stylu Życia są nowym wydarzeniem na rynku targowym, które holistycznie traktuje temat alergii, nietolerancji pokarmowej, atopowego zapalenia skóry i innych dolegliwości, z którymi w wyniku różnych reakcji alergicznych boryka się znaczna część społeczeństwa.

To kompleksowe podejście przy projektowaniu targów dla alergików wynika z dążenia organizatora do zbudowania rzetelnego spotkania, z którego branża, czyli lekarze wyniosą najnowszą wiedzę o tym jak pomagać swoim pacjentom już w momencie pierwszego kontaktu, a pacjentom udostępnić wiedzę i produkty jak sobie pomóc na co dzień w mierzeniu się z różnymi dolegliwościami.

Mocnym merytorycznym aspektem dla branży medycznej oraz lekarzy będzie organizowana w ramach targów Konferencja dla lekarzy pt. Alergologia Interdyscyplinarna, a z kolei dla szerokiej  publiczności zorganizowane zostaną targi, na których producenci, dostawcy, dystrybutorzy zdrowej żywności i napojów, ekokosmetyków, wyposażenia domu np. do nawilżania powietrza, mebli i artykułów wyposażenia domu dla alergików, akcesoria i technologiczne innowacje, aplikacje pomagające osobom cierpiącym na alergię. Targom towarzyszyć będą również pokazy i wykłady, traktujące o zdrowym stylu życia oraz rozwiązaniach codziennych, które zmniejszą przypadłości uczuleniowe.

Live and Breathe Expo Targi Alergii, Nietolerancji Pokarmowej i Zdrowego Stylu Życia to mądre spotkanie o alergii, które jest blisko ludzi, blisko przyrody i ma wesprzeć uczestników wydarzenia w poszukiwaniu wolności od niedomagań związanych z uczuleniami, a przede wszystkim w poszukiwaniu zdrowia.

 

ZAKRES TEMATYCZNY

Żywność i napoje
Suplementy diety i produkty zdrowotne
Kosmetyki i artykuły higieniczne
Produkty lecznicze (sprzęt, metodologia)
Wyposażenie kuchni i domu
Meble i tekstylia
Moda i akcesoria
Detergenty i chemia gospodarcza
Zabawki i hobby
Turystyka i gastronomia
Technologie (aplikacje, urządzenia do pomiaru, oprogramowanie)
Instytucje, usługi, wydawnictwa

WARUNKI UCZESTNICTWA

ZWIEDZAJĄCY

Live and Breathe Expo to  wyjątkowe wydarzenie, obejmujące kompleksowo wszystkie obszary tematu alergii i nietolerancji pokarmowej.

To znakomita szansa na uzyskanie informacji o tym jak skutecznie zapobiegać i leczyć, okazja by skonsultować się ze specjalistami, zapoznać się z bogatej i szerokiej gamy produktów oferowanych przez wystawców, skorzystać z bezpłatnych testów.

Dzięki coraz lepszej i szybszej diagnostyce w kierunku alergii, a także stałemu rozwojowi rynku żywności i produktów nieuczulających, które dedykowane są głównie alergikom, osoby uczulone mogą prowadzić normalne życie. W dzisiejszych czasach alergicy, osoby dotknięte celiakią lub atopowym zapaleniem skóry nie muszą rezygnować ze smacznej i różnorodnej diety, ulubionych ubrań, kosmetyków lecz wybierać wśród bogatej oferty wystawców na targach Live and Breathe Expo w Lublinie.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdrową żywnością oraz innymi produktami dla alergików. Na targach prezentowana będzie żywność wegańska i wegetariańska, a także żywność bezglutenowa, żywność bez laktozy oraz produkty dietetyczne.  Będzie można się także zaopatrzyć w  ekologiczne suplementy diety, zdrowe i dietetyczne słodycze, a także ekologiczne dania gotowe.

Zapraszamy do skorzystania z wykładów na temat zdrowego stylu życia. A wszystko po to, aby oddychać pełną piersią w zdrowiu i z uśmiechem na ustach.

Są już z nami

WYSTAWCY

Zaprezentuj swoją ofertę i sprzedaj osobom, które czekają i potrzebują właśnie Twojego produktu, usługi. Przedstaw potencjalnym klientom najatrakcyjniejsze rozwiązania, które sprawią, że ich życie z alergią będzie przyjazne i mniej uciążliwe.

To wyjątkowe święto zdrowia i dobrego stylu życia, gdzie całe Rodziny będą miały dostęp produktów, szkoleń, najnowszych rozwiązań prozdrowotnych.

Profil wystawcy:

firmy farmaceutyczne
żywność bezglutenowa
żywność bez laktozy
żywność dla diabetyków
żywność dla chorych na celiakię
żywność dietetyczna
żywność wegańska
dietetycy
poradnie alergologiczne

Produkty ekologiczne:

żywność
kosmetyki ekologiczne, wegańskie
zabawki
odzież
samochody hybrydowe
fotowoltaika
"zdrowy dom"
nawilżacze powietrza
maski antysmogowe
odkurzacze wodne
meble – recykling

Oferta naszych wystawców

Biodieta Odchudzanie


ul. Niecała 3
Lublin

Istnieje taka metoda odchudzania, której nie można nazwać dietą. Jest to biodieta HCG - usuwanie zapasów tłuszczu z tych miejsc, gdzie masz go w nadmiarze, a więc np. bioder, pośladków, ud czy brzucha. To świetna metoda nie tylko odchudzania, ale też modelowania sylwetki.

Trzytygodniowy program pozwoli Ci pozbyć się cellulitu i toksyn, uzupełnić niedobór składników odżywczych, wzmocnić strukturę tkanek i skóry, a także poprawić kondycję fizyczną i psychiczną. Możesz też liczyć na odmłodzenie skóry i cofnięcie zegara biologicznego nawet o 10 lat. Co najważniejsze, że tłuszcz jest spalany, a nie oszczędzany tak jak w innych dietach.

Nie wpływamy niszcząco na mięśnie i kości i nie budujemy warstw tłuszczu, więc nie powstaje efekt jojo.

Czarna Malina


Drzewce Kolonia 18
Nałeczów, Lublin, Poland

www.czarnamalina.pl

Firma Czarna Malina to efekt fascynacji owocem czarnej maliny Bristol. Jesteśmy firmą rodzinną gdzie niemal każdy związany jest ze służbą zdrowia zarówno w aptece jak i na szpitalnych korytarzach. Mieliśmy i nadal mamy do czynienia z ludźmi bardzo chorymi i cierpiącymi. Gdy poznaliśmy owoc czarnej maliny byliśmy wręcz oczarowani jej wspaniałymi właściwościami tym bardziej iż w dobie obecnej ze względu na jakość „żywności” nowotwory układu pokarmowego zbierają ogromne żniwo. Od samego początku naszym założeniem były produkty najwyższej jakości dlatego też nie znajdziemy w nich żadnych dodatków takich jak woda czy cukier, konserwanty a pasteryzacja odbywała się w jak najniższej możliwej temperaturze i w jak najkrótszym czasie.

Wśród właściwości czarnej maliny znajdziemy:
*5cio krotnie więcej witaminy C niż w malinie czerwonej
*miedz, cynk
*zawiera dużo żelaza także przy wszelkich anemiach również ciążowych sprawdza się rewelacyjnie
*witamina E
* ANTYOKSYDANTY oraz ANTOCYJANY

Owoc był badany pod kątem profilaktyki oraz wspomagania leczenia nowotworów układu pokarmowego. Badania in vitro wykazały również hamujący wpływ owocu na wzrost liniiHL-60(białaczka). Ponadto wzmacnia po radio i chemioterapii. Ze względu na wysoki poziom witaminy C wspaniale wzmacnia układ immunologiczny zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Ze względu na swoje właściwości nasze produkty muszą być najwyższej jakości tak by pomagały osobom zmagającym się z ciężkimi chorobami ale również by rodzice byli spokojni podając swemu dziecku nasze produkty.

Jesteśmy również dystrybutorami Rokitnika syberyjskiego w pełni certyfikowanego. Rokitnik to naturalna bomba witaminy C i jego rodzime strony to właśnie Syberia. Ponieważ jest tak samo najwyższej jakości cieszy nas fakt iż możemy być dystrybutorami tak wspaniałego produktu.

DAMIAN-WIKLINA
Włodzimierz Motylewicz

Klekotowo 1
17-300 Siemiatycze
www.damian-wiklina.pl

www.damian-wiklina.pl

Wiklina, czyli esencja naturalności i ekologii w naszych domach. Damian-Wiklina Handmade Decorations przedstawi piękne wyroby, które wprowadzą iście sielski klimat w Waszym otoczeniu. Jak mówią o sobie:

"Od niemal trzydziestu lat tworzymy nasze piękne produkty w urokliwej części czystego i pięknego Podlasia. Nasze produkty są wykonywane w zaciszach, najczęściej, drewnianych domów przez ludzi, którzy często uczyli się sztuki wyplatania od swoich rodziców i dziadków. Materiały użyte do produkcji naszych wyrobów pochodzą z jednego z najczystszych regionów Polski, jakim jest Podlasie. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć takie wyroby z wikliny, jak kosze, bieliźniarki, płotki, budy dla zwierząt, kosze zakupowe, czy ozdoby ogrodowe i wiele więcej. Lecz to nie wszystko, po drodze nam z takimi naturalnymi materiałami jak leszczyna, czy słoma. Nie ma nic wspanialszego niż poczucie się w pełni zrelaksowanym w świeżo wykonanym fotelu z wikliny zebranej z sąsiedniej wsi przez ludzi, których znamy i cenimy. Wchodząc do naszej pracowni możesz poczuć zapach materiałów takich jak wiklina, czy leszczyna, ale przede wszystkim zapach naturalności i pasji, z którymi od zawsze nam po drodze."

Zapraszamy do Lublina 27-28 kwietnia  oraz na stronę producenta: https://damian-wiklina.pl/

DATMAR Data Marcin
Czekolady Zotter

ul. Barcelońska 1/u11
02-762 Warszawa
woj. mazowieckie

www.facebook.com/CzekoladyZotterPolska
www.biokredens.pl

Zotter to jeden z najlepszych czekoladników świata. Jako jeden z niewielu, wytwarza swoje czekolady w technologii Bean-To-Bar (od ziarna kakao do tabliczki czekolady)

W latach 90. XX wieku żył sobie mistrz cukierniczy, któremu znudziły się znane czekoladowe kreacje, a tworzenie szablonowych ciast i tortów przestało cieszyć. Na tyłach swojej cukierni w Grazu zaczął eksperymentować z czekoladą…

Ręcznie wyrabiane czekolady i nieznane dotychczas kombinacje smakowe dały początek czegoś wielkiego. Po marcepanie z pestkami dyni przyszedł czas na konopną mokkę, a zaraz potem na własną fabrykę czekolady, w której badacz czekolady i kreator smaku Josef Zotter wkrótce stworzył prawdziwe czekoladowe imperium.

W kreacjach Zottera obok inspiracji i radości eksperymentowania znajdujemy też dbałość o najwyższą jakość - mistrz nieustannie udoskonala swoje dzieła. W 2004 roku zainspirował się ideami ruchu Fair Trade, a rok później przeszedł na produkcję ekologiczną.

Energetix
biżuteria magnetyczna
Energetix Sp. z o.o.


Al. Korfantego 2
40-004 Katowice

www.energetix.com.pl

Jak działa ta prozdrowotna biżuteria?
Liczne płyny w naszym organizmie, a zwłaszcza krew, silnie reagują na stymulację magnetyczną w drodze różnych procesów. Jonizacja jest jednym z efektów działania polegającego na podziale kompleksowych (wielkich) molekuł na mniejsze pozytywnie i negatywnie naładowane jony. Plazma krwi, pełna jonów, i elementy krwi, erytrocyty (które zawierają około 4% żelaza) poddane działaniu pola magnetycznego szybko zostają namagnesowane. W ślad za zmianą stopnia lepkości, temperatury, przewodności elektrycznej i napięcia powierzchniowego, przepływ krwi w arteriach, żyłach i kapilarach ulega znacznemu zwiększeniu, a tym samym zaopatrzenie tkanek w tlen i substancje odżywcze również jest większe.
Zapraszamy na http://energetix.com.pl/
I oczywiście, aby dowiedzieć się więcej na nasze targi do Lublina już 27-28 kwietnia, gdzie będzie można zakupić zdrowe gadżety, ale również dowiedzieć się więcej!

Ozi SPA
w Hotelu ALTER 5*


ul. Grodzka 30
Lublin

W podziemiach Starego Miasta znajdziecie Państwo miejsce gotowe, by przynieść ukojenie i pełen relaks - to OZI SPA.

Specjalnie dla Państwa proponujemy masaże, zabiegi na twarz i ciało oraz pakiety dla dwojga inspirowane kulturą Orientu i Bliskiego Wschodu. Tutaj celebrujemy relaks, wypoczynek, dobre samopoczucie. W strefie wellness & spa znajdziecie też basen, jacuzzi i sauny. Na powitanie przygotujemy dla Państwa zieloną herbatę lub wodę z cytryną.

Do każdego zabiegu, strefa wody jest dla Państwa udostępniona bezpłatnie.

TastyEat.pl
catering dietetyczny


Kazimierzówka 11A,
21-040 Świdnik
tel. +48 519 157 210

www.tastyeat.pl

Chcesz schudnąć lub zmienić nawyki żywieniowe?

Koniecznie przyjdź na Targi Live and Breathe Expo! 27-28 kwietnia na Targi Lublin S.A.

TastyEat.pl.- to catering dietetyczny z dostawą na terenie Lublina i Świdnika
Spróbuj cateringu dietetycznego TastyEat.pl, składającego się z pięciu, odpowiednio zbilansowanych posiłków.
Diety TastyEat.pl bogate są w ekologicznie produkty! Nie używają konserwantów oraz wzmacniaczy smaku
Dostępne są u nich diety o różnej kaloryczności:
• standardowe
• wegetariańskie
• wegańskie
• bezlaktozowe
• bezglutenowe
• sportowe

Zamówienia można składać już dziś: na www.TastyEat.pl

PODRÓŻ I POBYT

Skorzystaj z dodatkowych usług świadczonych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Wspólnie z zespołem MTP zaplanuj swoją podróż i pobyt.

dowiedz się więcej