O TARGACH

Live and Breathe Expo Targi Alergii, Nietolerancji Pokarmowej i Zdrowego Stylu Życia są nowym wydarzeniem na rynku targowym, które holistycznie traktuje temat alergii, nietolerancji pokarmowej, atopowego zapalenia skóry i innych dolegliwości, z którymi w wyniku różnych reakcji alergicznych boryka się znaczna część społeczeństwa.

To kompleksowe podejście przy projektowaniu targów dla alergików wynika z dążenia organizatora do zbudowania rzetelnego spotkania, z którego branża, czyli lekarze wyniosą najnowszą wiedzę o tym jak pomagać swoim pacjentom już w momencie pierwszego kontaktu, a pacjentom udostępnić wiedzę i produkty jak sobie pomóc na co dzień w mierzeniu się z różnymi dolegliwościami.

Mocnym merytorycznym aspektem dla branży medycznej oraz lekarzy będzie organizowana w ramach targów Konferencja dla lekarzy pt. Alergologia Interdyscyplinarna, a z kolei dla szerokiej  publiczności zorganizowane zostaną targi, na których producenci, dostawcy, dystrybutorzy zdrowej żywności i napojów, ekokosmetyków, wyposażenia domu np. do nawilżania powietrza, mebli i artykułów wyposażenia domu dla alergików, akcesoria i technologiczne innowacje, aplikacje pomagające osobom cierpiącym na alergię. Targom towarzyszyć będą również pokazy i wykłady, traktujące o zdrowym stylu życia oraz rozwiązaniach codziennych, które zmniejszą przypadłości uczuleniowe.

Live and Breathe Expo Targi Alergii, Nietolerancji Pokarmowej i Zdrowego Stylu Życia to mądre spotkanie o alergii, które jest blisko ludzi, blisko przyrody i ma wesprzeć uczestników wydarzenia w poszukiwaniu wolności od niedomagań związanych z uczuleniami, a przede wszystkim w poszukiwaniu zdrowia.

 

ZAKRES TEMATYCZNY

Żywność i napoje
Suplementy diety i produkty zdrowotne
Kosmetyki i artykuły higieniczne
Produkty lecznicze (sprzęt, metodologia)
Wyposażenie kuchni i domu
Meble i tekstylia
Moda i akcesoria
Detergenty i chemia gospodarcza
Zabawki i hobby
Turystyka i gastronomia
Technologie (aplikacje, urządzenia do pomiaru, oprogramowanie)
Instytucje, usługi, wydawnictwa

WARUNKI UCZESTNICTWA

ZWIEDZAJĄCY

Live and Breathe Expo to  wyjątkowe wydarzenie, obejmujące kompleksowo wszystkie obszary tematu alergii i nietolerancji pokarmowej.

To znakomita szansa na uzyskanie informacji o tym jak skutecznie zapobiegać i leczyć, okazja by skonsultować się ze specjalistami, zapoznać się z bogatej i szerokiej gamy produktów oferowanych przez wystawców, skorzystać z bezpłatnych testów.

Dzięki coraz lepszej i szybszej diagnostyce w kierunku alergii, a także stałemu rozwojowi rynku żywności i produktów nieuczulających, które dedykowane są głównie alergikom, osoby uczulone mogą prowadzić normalne życie. W dzisiejszych czasach alergicy, osoby dotknięte celiakią lub atopowym zapaleniem skóry nie muszą rezygnować ze smacznej i różnorodnej diety, ulubionych ubrań, kosmetyków lecz wybierać wśród bogatej oferty wystawców na targach Live and Breathe Expo w Lublinie.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdrową żywnością oraz innymi produktami dla alergików. Na targach prezentowana będzie żywność wegańska i wegetariańska, a także żywność bezglutenowa, żywność bez laktozy oraz produkty dietetyczne.  Będzie można się także zaopatrzyć w  ekologiczne suplementy diety, zdrowe i dietetyczne słodycze, a także ekologiczne dania gotowe.

Zapraszamy do skorzystania z wykładów na temat zdrowego stylu życia. A wszystko po to, aby oddychać pełną piersią w zdrowiu i z uśmiechem na ustach.

Są już z nami

WYSTAWCY

Zaprezentuj swoją ofertę i sprzedaj osobom, które czekają i potrzebują właśnie Twojego produktu, usługi. Przedstaw potencjalnym klientom najatrakcyjniejsze rozwiązania, które sprawią, że ich życie z alergią będzie przyjazne i mniej uciążliwe.

To wyjątkowe święto zdrowia i dobrego stylu życia, gdzie całe Rodziny będą miały dostęp produktów, szkoleń, najnowszych rozwiązań prozdrowotnych.

Profil wystawcy:

firmy farmaceutyczne
żywność bezglutenowa
żywność bez laktozy
żywność dla diabetyków
żywność dla chorych na celiakię
żywność dietetyczna
żywność wegańska
dietetycy
poradnie alergologiczne

Produkty ekologiczne:

żywność
kosmetyki ekologiczne, wegańskie
zabawki
odzież
samochody hybrydowe
fotowoltaika
"zdrowy dom"
nawilżacze powietrza
maski antysmogowe
odkurzacze wodne
meble – recykling

PODRÓŻ I POBYT

Skorzystaj z dodatkowych usług świadczonych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Wspólnie z zespołem MTP zaplanuj swoją podróż i pobyt.

dowiedz się więcej